Uzyskaj aż 5000zł
na własną instalację!

To prostsze niż myślisz!
Pomożemy z formalnościami

Pomagamy pozyskać 5000zł!

Dzięki fotowoltaice możesz przyczynić się do poprawy jakości powietrza i ograniczyć własne rachunki za prąd nawet o 90% w skali roku! Pomożemy Ci złożyć wniosek o dotację w wysokości 5000 zł, dzięki czemu zwrot inwestycji nastąpi szybciej niż myślisz!

Dla kogo przeznaczone są dotacje?

Program Mój Prąd skierowany jest do osób indywidualnych, które zainwestują w instalację fotowoltaiczną o mocy od 2 do 10 kWp. Dotacja nie może przekraczać 50% kosztów kwalifikowanych.

Fotowoltaika na raty i dofinansowanie?

Naszym klientom dajemy możliwość zakupu instalacji fotowoltaicznej na raty i wcale nie przeszkadza to w otrzymaniu dotacji na jej zakup.

Do kiedy można składać wnioski o dofinansowanie?

Właśnie w tej chwili trwa drugi nabór do programu “Mój Prąd”. Potrwa on do 18 grudnia 2020r. lub do wyczerpania przeznaczonych na ten cel środków.

Zdefiniujemy
prąd na nowo

Oferta
Monitoring
instalacji
Za monitoring instalacji nie zapłacisz dodatkowo nawet złotówki! Dedykowana aplikacja daje możliwość nam oraz naszym klientom być na bieżąco z monitorowaniem parametrów i osiągów instalacji fotowoltaicznej.
Oferta
Zwrot z inwestycji
nawet w 5 lat!
Fotowoltaika to pewna inwestycja, a wybór oferty u nas to możliwość zwrotu naw nawet w 5 lat!.
Oferta
Sprawdzone
komponenty
Wszystkie montowane przez nas urządzenia są objęte gwarancją producenta. Korzystamy tylko ze znanych i sprawdzonych marek komponentów.
Oferta
Wykwalifikowany
zespół
Wybierając naszą ofertę, masz pewność fachowo wykonanej instalacj i z obsługą na najwyższym poziomie. Dbamy o zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa naszych klientów.
Oferta
Wsparcie
poinstalacyjne
Zakończona inwestycja to nie koniec naszego udziału w elektrowniach słonecznych naszych klientów! Zajmujemy się pełnym wsparciem i serwisem montowanych przez nas urządzeń.
Oferta
Jesteśmy partnerem
instytucji finansowych
Pomagamy pozyskać finansowanie instalacji fotowoltaicznej w postacji kredytu bądź leasingu jako autoryzowany partner instytucji finansowych.

Opinie

Pan Michał

Firma SanSolar zamontowała mi panele fotowoltaiczne 3 miesiące temu. Wszystko sprawnie funkcjonuje. Przyjechali, pomierzyli, wyliczyli. Czas montażu – wszystko zgodnie z planem. Mają stały pogląd w pracę instalacji co jest bardzo wygodne. Firma godna polecenia.

Pan Dawid

Wszystko elegancko. Dobre komponenty, rozsądne ceny i szybki montaż.

Pan Adrian

Polecam Firmę. Wszystko zrobione tak jak potrzeba, estetyczne i fachowo. Bardzo miła obsługa, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

Pani Agnieszka

Polecam, pełen profesjonalizm, współpraca bez zastrzeżeń.

Pan Tomasz

Szybko i profesjonalnie, zamontowane tak jak ustalone, ekipa zgrana wie co robi. Polecam każdemu!

Pani Ilona

Instalacja założona szybko i sprawnie! Solidna firma, polecam z czystym sumieniem.

Pan Michał

Polecam każdemu. Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Instalacja założona fachowo i estetycznie.

Realizacje

Zapraszamy
do kontaktu
Zostaw nam dane kontaktowe lub zadzwoń +48 720 890 460