Fotowoltaika
dla firmy

Fotowoltaika
dla firmy

Bezpłatny audyt i wycena
Każdy budynek różni się warunkami technicznymi i zapotrzebowaniem energetycznym, dlatego aby uzyskać dokładną wycenę, konieczna jest wizja lokalna. Oferta dla klienta sporządzona zostaje na pierwszym spotkaniu.

Audyt-granat
Group 25

Montaż i finansowanie
Istnieje możliwość finansowania instalacji ze środków własnych bądź rozłożenie kosztów na raty. Po dopięciu formalności nasi fachowcy przystępują do realizacji montażu! Bierzemy na siebie całą pracę związaną z dokumentacją o przyłączenie instalacji.

Opieka poinstalacyjna
Zadowolenie klientów to nasz priorytet, dlatego stale monitorujemy wszystkie wykonane przez nas instalacje fotowoltaiczne za pomocą dedykowanej aplikacji i pozostajemy do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości.

Korzysci-zolta

Długofalowe korzyści
Od chwili wymiany licznika na dwukierunkowy możecie cieszyć się darmową energią przez długie lata! Pamiętaj, że stawiając na zieloną energię przyczyniasz się do poprawy jakości powietrza na naszej planecie.

Zdefiniujemy
prąd na nowo

Oferta
Monitoring
instalacji
Za monitoring instalacji nie zapłacisz dodatkowo nawet złotówki! Dedykowana aplikacja daje możliwość nam oraz naszym klientom być na bieżąco z monitorowaniem parametrów i osiągów instalacji fotowoltaicznej.
Oferta
Zwrot z inwestycji
nawet w 5 lat!
Fotowoltaika to pewna inwestycja, a wybór oferty u nas to możliwość zwrotu nawet w 5 lat!.
Oferta
Sprawdzone
komponenty
Wszystkie montowane przez nas urządzenia są objęte gwarancją producenta. Korzystamy tylko ze znanych i sprawdzonych marek komponentów.
Oferta
Wykwalifikowany
zespół
Wybierając naszą ofertę, masz pewność fachowo wykonanej instalacj i z obsługą na najwyższym poziomie. Dbamy o zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa naszych klientów.
Oferta
Wsparcie
poinstalacyjne
Zakończona inwestycja to nie koniec naszego udziału w elektrowniach słonecznych naszych klientów! Zajmujemy się pełnym wsparciem i serwisem montowanych przez nas urządzeń.
Oferta
Jesteśmy partnerem
instytucji finansowych
Pomagamy pozyskać finansowanie instalacji fotowoltaicznej w postacji kredytu bądź leasingu jako autoryzowany partner instytucji finansowych.

Opinie

Pan Michał

Firma SanSolar zamontowała mi panele fotowoltaiczne 3 miesiące temu. Wszystko sprawnie funkcjonuje. Przyjechali, pomierzyli, wyliczyli. Czas montażu – wszystko zgodnie z planem. Mają stały pogląd w pracę instalacji co jest bardzo wygodne. Firma godna polecenia.

Pan Dawid

Wszystko elegancko. Dobre komponenty, rozsądne ceny i szybki montaż.

Pan Adrian

Polecam Firmę. Wszystko zrobione tak jak potrzeba, estetyczne i fachowo. Bardzo miła obsługa, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

Pani Agnieszka

Polecam, pełen profesjonalizm, współpraca bez zastrzeżeń.

Pan Tomasz

Szybko i profesjonalnie, zamontowane tak jak ustalone, ekipa zgrana wie co robi. Polecam każdemu!

Pani Ilona

Instalacja założona szybko i sprawnie! Solidna firma, polecam z czystym sumieniem.

Pan Michał

Polecam każdemu. Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Instalacja założona fachowo i estetycznie.

Realizacje

Zapraszamy
do kontaktu
Zostaw nam dane kontaktowe lub zadzwoń +48 720 890 460